Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Kulečníkový stůl Dinner 180

kulecnik-karambol-dinner-210kulecnik-karambol-dinner-210
kulecnik-karambol-dinner-210 kulecnik-karambol-dinner-180 kulecnik-karambol-dinner-180-kryci-deska kulecnik-karambol-dinner-180-bily
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Dinner 180

Prodejní cena41490Kč
Základní cena s DPH: 41490,00 Kč
Hodnota DPH: 7200,74 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Kulečníkový stůl Dinner 180

Rodokmen kulečníkového stolu Dinner 180

Ve spolupráci s našimi zákazníky jsme vyvinuli kulečníkový stůl v ekonomické variantě v kombinaci s krycí deskou jako kulečník a jídelní stůl. Při konstrukci jsme vycházeli z již naší ověřené výroby masívních kulečníků. Kdy jsme nahradili dřevo laminátovými dekory pro optimalizaci poměru kvalita - cena. Velmi cenově výhodný kulečníkový stůl.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Dinner

Mantinely, boky, nohy jsou vyráběny z otěruvzdorných laminátových desek nejrůznějších desénů. Břidlice je vložena do rámu. Vrchní rám je vcelku. Vyvážení břidlice je pomocí stavěcích šroubů v nohách a podpůrných šroubů pod břidlici, které udržují rovinnost břidlice a neumožňují průhyb. Stůl Dinner vyrábíme z otěruvzdorného lamina, výhodou je velká odolnost tohoto lamina.

Vzorkovník lamin 

vzornik lamin

Na přání vyrobíme  k tomuto stolu krycí desku.
Břidlicová deska je jednodílná tloušťky 19 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr.

Jsme certifikovaní dovozci italské břidlice nejvyšší kvality. Při stavbě domu se říká, že je potřeba "položit dobrý základní kámen". U kulečníkového stolu toto rčení platí dvojnásob, protože základní kámen při výrobě kulečníkového stolu je břidlice. A až vložením břidlice se kulečníkový stůl stává tím pravým kulečníkem. Břidlice je přírodní materiál. Vytvoří správnou tuhost celého kulečníkového stolu a taktéž svou hmotností vytvoří jeho vysokou stabilitu. Také můžeme přesně vyvážit břidlici pomocí strojní vodováhy s přesností 0,15mm/1m. To ocení nejen závodní hráč, ale taky ten, který hraje příležitostně. I nezávodní hráč pozná, že dráha odražené koule "jede" rovně. Pod plátnem je naše špičková břidlice perfektně vybroušená a vyvážená.

Břidlice je také jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF pro závodní hru. Hrejte na našich stolech s břidlicí jako nejlepší světoví hráči.
Kulečníkové plátno dodáváme standartní zelený Opál. Na přání můžeme dodat jiné plátna a barvy pláten.


Gumy, odrazníky jsme pro vynikající pružnost a odrazivost vybrali značkové Tournament Champion. Na přání můžeme doporučit další značky mantinelů. U této velikosti stolu jsou mantinely Champion tournament odzkoušené. Jsou bez příplatku.

Další barvy s Vámi probereme. Pro přesně Vámi požadovanou barvu nám stačí vzorek od Vás. Vybereme požadovaný odstín. Jako další rozšíření nabízíme ping - pongovou desku. Na velikost této desky se informujte u nás. Z důvodu malé hrací plochy, můžeme ping-pongovou desku upravit.

Nadstandartní výběr barev ze značkových karambolových pláten Iwan Simonis.
kleurensimonis

Plátna za příplatek. Dostupnost těchto barev s námi konzultujte.

TIP: Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 180 cm, šířka je 90cm, výška stolu je 80 cm, váha je 240 kg.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

  • 2 ks jednodílné tágo
  • krabičku kulečníkové křídy
  • instalaci včetně odborné montáže
  • Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág.

Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Nezávazně Vám zašleme celkovou kalkulaci se všemi úpravami, doplňky a vychytávkami.

Cena kulečníkového stolu je bez dopravy. Dopočítáme podle Vaší adresy instalace.

Ustavení kulečníkového stolu

umístění stolu1

Uložit

Uložit

Uložit

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Levnékulečníky karamboldomů

Kulečníkový stůl Kid 160
24 990 Kč
24 990 Kč
Doporučené
Kulečníkový stůl Entry 160
35 490 Kč
35 490 Kč
Doporučené
Kulečníkový stůl Queen 160
40 490 Kč
40 490 Kč
Doporučené
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem