Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Kulečníkový stůl Bond Exclusive 7ft

kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ftkulecnikovy-stul-bond-exkluzive-7ft
kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft lepení plátna kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft instalace kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft s krycí deskou kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft poslední úpravy kulečníkový stůl Bond exkluzive pool 7ft s židlemi
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Bond Exclusive 7ft

Prodejní cena60490Kč
Základní cena s DPH: 60490,00 Kč
Hodnota DPH: 10498,26 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
 • Popis produktu
 • Hodnocení

Kulečníkový stůl Bond Exclusive 7ft

Rodokmen kulečníkového stolu Bond Exclusive 7Ft

Na přání našich zákazníků, kteří chtěli více funkcí od kulečníkového stolu. Nejen si zahrát, ale taky si ke kulečníku sednout a využívat ho jako jídelní stůl. Vyvinuli jsme moderní design kulečníkového stolu, tak, aby se dalo "pohodlně" sednout. Při konstrukci jsme vycházeli ze zahraničních letáků získaných na výstavách před érou internetu. Psal se někdy rok 1999, kdy jsme vyrobili a prodali náš první kulečníkový stůl Bond.
Tento kulečníkový stůl Bond bude dominantou Vaší místnosti, je to celomasívní stůl.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Bond

Mantinely, boky, nohy, masivní ocelová nosná konstrukce, břidlice, kulečníkové sukno, gumy. Stůl Bond Exclusive vyrábíme z vybraného dubového dřeva. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy.

Na přání vyrobíme i z jiných dřev, může to být z odolných dřev jako teak, mahagon, sapeli. Tyto dřeva jsou vhodné pro prostory blízko bazénů, saun. Vysoká trvanlivost těchto exotických dřev je způsobilá do prostor s větší předpokládanou vlhkostí. Masívní ocelová nosná konstrukce je s vyvažovacími šrouby pro přesné vyvážení břidlicové desky.

Břidlicová deska je jednodílná tloušťky 19 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr.

Jsme certifikovaní dovozci italské břidlice nejvyšší kvality. Při stavbě domu se říká, že je potřeba "položit dobrý základní kámen". U kulečníkového stolu toto rčení platí dvojnásob, protože základní kámen při výrobě kulečníkového stolu je břidlice. A až vložením břidlice se kulečníkový stůl stává tím pravým kulečníkem. Břidlice je přírodní materiál. Vytvoří správnou tuhost celého kulečníkového stolu a taktéž svou hmotností vytvoří jeho vysokou stabilitu. Také můžeme přesně vyvážit břidlici pomocí strojní vodováhy s přesností 0,15mm/1m. To ocení nejen závodní hráč, ale taky ten, který hraje příležitostně. I nezávodní hráč pozná, že dráha odražené koule "jede" rovně. Pod plátnem je naše špičková břidlice perfektně vybroušená a vyvážená. Břidlice je také jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF pro závodní hru. Hrejte na našich stolech s břidlicí jako nejlepší světoví hráči.
Kulečníkové plátno dodáváme standartní zelené poolové. Na přání můžeme dodat jiné plátna a barvy pláten.

europool cloth
Gumy, odrazníky jsme pro vynikající pružnost a odrazivost vybrali značkové Tournament Champion. Na přání můžeme doporučit další značky mantinelů. U této velikosti stolu jsou mantinely Champion tournament odzkoušené. Jsou bez příplatku.

Základní výběr barev moření

Barvy moření 1-5Barvy moření 6-9

Další barvy s Vámi probereme. Pro přesně Vámi požadovanou barvu nám stačí vzorek od Vás. Namícháme požadovaný odstín. Různorodé probarvení dřeva je způsobeno přírodním růstem stromu, kde absorbce mořidla v jednotlivé části je různá. Vynikne tím originálnost dřeva. Tímto pro Vás vyrábíme jedinečný originál kulečníkového stolu.

Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit multifunkční pracovní stůl. Krycí desku moříme společně se stolem, aby byla maximální barevná souhra.
Jako další rozšíření nabízíme ping - pongovou desku. Na velikost této desky se informujte u nás.

Nadstandartní výběr barev ze značkových poolových pláten Iwan Simonis.

Plátna za příplatek. Dostupnost těchto barev s námi konzultujte.

TIP: Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 200 cm, šířka je 100cm, výška stolu je 80 cm, váha je 300 kg.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

 • základní příslušenství sada koule
 • 2 ks jednodílné tágo
 • krabičku kulečníkové křídy
 • instalaci včetně odborné montáže
 • vyvážení kulečníkového stolu
 • certifikát pravosti kulečníkového stolu

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág.
Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Nezávazně Vám zašleme celkovou kalkulaci se všemi úpravami, doplňky a vychytávkami.

Cena kulečníkového stolu je bez dopravy. Dopočítáme podle Vaší adresy instalace.

Ustavení kulečníkového stolu v místnosti.

umístění stolu1

Uložit

Uložit

Uložit

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Levnékulečníky pooldo bytu

Kulečníkový stůl Family 5ft
36 990 Kč
36 990 Kč
Doporučené
Kulečníkový stůl Entry 5ft
37 490 Kč
37 490 Kč
Doporučené
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
 • iPhone App
 • Android App
 • Tablety
 • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem