Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Kulečníkový stůl Compact 8ft

kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskoudýhovaný kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou
kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact s modrým plátnem kulečníkový stůl pool 8ft compact dvoudílná krycí deska kulecnikovy-stul-compact-8ft-s-deskou-kryci kulecnikovy-stul-compact-8ft-s-deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Compact 8ft

Prodejní cena49990Kč
Základní cena s DPH: 49990,00 Kč
Hodnota DPH: 8675,95 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
 • Popis produktu
 • Hodnocení

Kulečníkový stůl Compact 8ft

Elegantní moderní design kulečníkového stolu. Jednoduché, čisté linie iniciuje tento kulečník do interiérových restaurací, domácností a firem.
Compact kulečník bude dominantou Vaší místnosti. Vynikající poměr cena - kvalita.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 224 cm, šířka je 112 cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 310 kg.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů.

Mantinely vyrábíme z výběrového dubového dřeva. Boky a nohy jsou vyráběny z dýhované laťovky nebo dýhované dřevotřísky. Dýha je taktéž z dubového dřeva.

Vzorkovník moření sukna

Barvy moření 1 5Barvy moření 6 9

Železné pásy uvnitř stolu zpevňují celkovou konstrukci stolu. Břidlice jednodílná vložená do rámu, kulečníkové sukno standartní rychloběžka, gumy ( mantinely).
Výhodou našeho kulečníkového stolu je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy, úpravy v designu stolu jako jsou dodatečné fazetky, drážky a jiné úpravy. Standartně dodáváme plastové koše, na přání můžeme dodat koše kožené. Na přání vyrobíme Váš kulečník i z jiných dřev.

Břidlicová deska je jednodílná tloušťky 19 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.

Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Vyvažování stolu je v nohách kulečníku za pomocí stavěcích šroubů.
Kulečníkové sukno dodáváme standartní  Europool.

Vzorkovník sukna Europool

europool cloth

Na přání můžeme dodat jiné plátna. Gumy, odrazníky dodáváme značkové Tournament Champion. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit multifunkční pracovní stůl. Tomuto stolu naopak velmi sluší krycí deska, tím dostane stůl zcela jinou dimenzi.
Jako další rozšíření nabízíme ping - pongovou desku.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

 • základní sada koule
 • 2 ks jednodílné tágo
 • krabičku kulečníkové křídy
 • instalaci včetně odborné montáže
 • vyvážení kulečníkového stolu.

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
 • iPhone App
 • Android App
 • Tablety
 • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem