Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Kulečníkový stůl Dynamic II 9Ft hnědý

kulečníkový stůl DynamicII 9ft hnědýkulečníkový stůl Dynamic II - 9ft hnědý
kulečníkový stůl DynamicII 9ft hnědý kulečníkový stůl DynamicII 9ft hnědý v herně kulečníkový stůl DynamicII 9ft hnědý detail herny kulečníkový stůl DynamicII 9ft hnědý herna detail
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Dynamic Email
Kulečníkový stůl Dynamic II hnědý

Prodejní cena97900Kč
Základní cena s DPH: 97900,00 Kč
Hodnota DPH: 16990,91 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Kulečníkový stůl Dynamic II 9ft hnědý

Rodokmen kulečníkového stolu Dynamic II

Kulečníkový stůl byl vyvinut ve spolupráci se závodními hráči. Tento závodní kulečníkový stůl je certifikovaný mezinárodní billiardovou federací EPBF. Na tomto stole se hrají téměř všechna mistrovství Evropy v poolu. Moderní sportovní design kulečníkového stolu, vynikající herní vlastnosti. Tento kulečník se hodí do klubů, domácností a firem nadšenců pool billiardu.Ve fotogalerii jsou ukázky naší instalace těchto kulečníkových stolů v nádherné velké herně v Plzni.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Dynamic II

Mantinely, boky, nohy jsou vyrobeny ze speciálního dřevolaminátu. Rohy jsou kovové s logem tvrzené a odolné. Mantinely jsou značkové "Northern Rubber". Břidlice je vyvažována speciálními šrouby v masívním lepeném dřevěném rámu. V nohách jsou vysoce stabilní "stopky" pro hrubé vyvážení. Přesné doladění se dokončí 18 stavěcími šrouby v rámu. Speciální "gumové koše" zesílené umožňují perfektní "ponoření" koule do koše, bez zbytečného vyskakování. Barva stolu je hnědá.

Břidlicová deska je třídílná tloušťky 30 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.

Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Po vyvážení břidlice spoje tmelíme a jemně přebrušujeme do ideální roviny.
Kulečníkové plátno u tohoto stolu je značkový Simonis.

Vzorkovník značkového plátna Simonis

kleurensimonis

Na možnosti barev Simonise se informujte u nás.

Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit multifunkční pracovní či jídelní stůl.
Jako další rozšíření nabízíme ping - pongovou desku.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 254 cm, šířka je 127 cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 534 kg.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Cena je bez dopravy, dopočítáváme podle místa instalace.

Návrh umístění kulečníkového stolu. Přesnou velikost stolu do místnosti s námi konzultujte. Poradíme a doporučíme.

umístění stolu1

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem