Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

ADMIRAL 12Ft pyramida

špičková pyramida admirál 12 ftzávodní špičková pyramida admirál 12ft
špičková pyramida admirál 12 ft špičková pyramida admirál 12 ft detail nohy
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Conori Email
Exkluzivní závodní pyramida 12Ft. Špičkové zpracování bez kompromisů.

Prodejní cena269000Kč
Základní cena s DPH: 269000,00 Kč
Hodnota DPH: 46685,95 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
 • Popis produktu
 • Hodnocení

Rodokmen pyramidového stolu Admiral

Exkluzivní design kulečníkového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. Dlouhodobě spolupracujeme s výrobcem pyramid na Ukrajině a pravidelně si vyměňujeme poznatky a informace. Spolupracujeme taky s pyramidovým svazem Lvovské a Charkovské oblasti. Ve spolupráci s výrobcem pyramid z Ukrajiny jsme pro Vás vyrobili originální pyramidu podle originální ruských parametrů. To vše iniciuje tento kulečník do interiérových restaurací, hotelů, domácností a firem. Admirál pyramida bude dominantou Vaší místnosti.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Admiral

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového dubového dřeva. Nohy jsou vyrobeny z dubového masívu. Břidlicová deska je originální špičková italská certifikovaná. Sukno je značkové Simonis v barvě zelené. Mantinely (gumy) jsou značkové Artemis na pyramidové koule. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných exotických dřev. Pyramida je vyrobena bez kompromisů. Veškerý materiál je ve špičkové kvalitě.

Základní vzorník barev na moření

Barvy moření 1-5Barvy moření 6-9

Barevné možnosti dřeva s námi konzultujte. Namoříme přesně podle Vašeho požadavku. Pyramida je celomasívní!!!

Kožené koše můžeme dodat se svody na koule nebo doplněné o pletenou síťku nebo celokožený koš. Tyto varianty probíráme přímo u Vás. Každá oblast je zvyklá na jiný typ kapes. 

 

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 45 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.


Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely. Kulečníkové plátno dodáváme značkové Simonis 760 nebo Simonis 860 zelené nebo Simonis 920 Rus Pro. Na přání můžeme dodat jiné plátna i jiné barvy.

Vzorník barev sukna Simonis

kleurensimonis

Na aktuální barvy sukna Simonis se u nás informujte.

Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit obrovský rautový stůl.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme. Na výběr vozíme originální pyramidové tága.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

 • instalaci včetně odborné montáže
 • vyvážení kulečníkového stolu
 • certifikát pravosti pyramidy
 • doprava po celé České republice 4.000,-Kč
 • odborná instalace 4.000,-Kč 

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Uložit

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
 • iPhone App
 • Android App
 • Tablety
 • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem