Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

MILLENNIUM 10Ft snooker

millennium snooker 10ftvelký snookerový stůl millennium 10ft
millennium snooker 10ft millennium snooker 10ft millennium snooker 10ft millennium snooker 10ft millennium snooker 10ft millennium snooker 10ft instalace
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Trénujte jako přední snookeroví hráči.

Prodejní cena149000Kč
Základní cena s DPH: 149000,00 Kč
Hodnota DPH: 25859,50 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Rodokmen snookeru Millenium 10ft

Psal se rok 2001, naše firma nakupovala snookerové stoly z Německa a řekli jsme si, že vyrobíme náš snooker, podle anglických parametrů. Vždyť dovážíme špičkové italské břidlice i na snookery, k tomu vozíme značkové plátna Hainsworth, značkové mantinely a další komponenty. Česká práce a šikovnost, přeci musí zvítězit nad dovozními snookery, které jsou pouze v barvě mahagonu nebo světlém dubu. Naší výrobou přeci můžeme nabídnout neomezenou barevnou škálu mořeného dřeva. Vybrali jsme z dovozového snookeru to nejlepší a ještě jsme to upravili o špičkové vychytávky.

Luxusní design snookerového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. Špičkové zpracování a vynikající povrchová úprava dává vyniknout výběrovému dřevu. To vše iniciuje tento snooker do interiérových restaurací, hotelů, domácností a firem. Millenium snooker bude dominantou Vaší místnosti.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Millenium

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového dubového dřeva, nohy jsou vyrobeny z dubového dřeva , originální italská břidlice, značkové snookerové sukno Hainswort nebo Strachan v základu, gumy (mantinely) Speedball značkové snookerové. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných dřev, můžeme nabídnout exotické dřeva, případně jiné. Konzultujte s námi. .

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 38 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.
Barvy suken.

sukno snooker1
Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely. Kulečníkové plátno dodáváme značkové plátno Hainsworth, Strachan.  Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit obrovský rautový stůl.

Základní barvy moření

Barvy moření 1-5Barvy moření 6-9

Parametry snookeru

Délka hrací plochy je 294 cm, šířka je 147 cm, výška stolu je cca 83 cm, váha je cca 850 kg, počet nohou 6.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

  • instalaci včetně odborné montáže
  • vyvážení kulečníkového stolu
  • rozkreslení postavení koulí
  • certifikát pravosti snookeru

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Cena snookeru je bez dopravy. Dopočítáváme podle místa instalace.

Postavení koulí

snooker1

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem