Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Kulečníkový stůl Entry Lux 7b ft

entry lux 7b ft productentry lux 7b ft product
entry lux 7b ft product entry lux pool 7b ft instalace entry lux pool 7b ft instalovani entry lux pool 7b ft mantinely entry lux pool 7b ft ustaveni ENTRY LUX 7b ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Entry Lux 7b ft

Prodejní cena53490Kč
Základní cena s DPH: 53490,00 Kč
Hodnota DPH: 9283,39 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Kulečníkový stůl Entry Lux 7b ft

Velmi stabilní, mohutný a cenově dostupný kulečníkový stůl. Vychází ze základního kulečníku Entry. Velmi odolný, stabilita je zajištěna dvěmi nohy spojenými stabilizační příčkou. Kulečníkový stůl je vhodný do hospůdek, heren, firem, domácností.

PARAMETRY KULEČNÍKU

Délka hrací plochy je 210 cm, šířka je 105 cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 250 kg.

POUŽITÉ KOMPONENTY PŘI VÝROBĚ KULEČNÍKOVÝCH STOLŮ

Mantinely a boky jsou vyráběny z dubového dřeva, nohy jsou vyrobeny z dýhované laťovky a zpevněny stabilizační příčkou a tím zajišťují celkovou tuhost kulečníkového stolu. Nohy a stabilizační příčka je taktéž vyráběna z laťovky dýhované dubovou dýhou.

Vzorkovník moření dřeva

Barvy moření 1 5Barvy moření 6 9

 

Břidlice je vložena do rámu. Vrchní rám je vcelku a prošroubovává k podkladovým dřevotřískovým deskám, které jsou přišroubované na železném rámu vyrobeném z Jakl profilů. Tím je maximalizovaná tuhost celého stolu. Vyvážení břidlice je pomocí stavěcích šroubů v nohách a podpůrných šroubů pod břidlici, které udržují rovinnost břidlice a neumožňují průhyb. Standartně dodáváme poolové plátno zelené barvy, gumy (mantinely). Koše jsou standartně plastové, na přání můžeme dodat koše kožené ve vybraných barvách.

Vzorkovník plátna

europool cloth

Břidlicová deska je jednodílná tloušťky 19 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr.

Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1 m. Kulečníkové plátno dodáváme standartní poolové. Na přání můžeme dodat jiné plátna a barvy.

Gumy (mantinely) dodáváme značkové Tournament Champion. Na přání můžeme dodat jednodílnou krycí desku. Jako další doplněk nabízíme ping - pong desku.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete u nás také vybrat případně Vám doporučíme.

KE KAŽDÉMU OBJEDNANÉMU KULEČNÍKU OD NÁS ZÍSKÁTE

  • základní příslušenství sada koule
  • 2 ks jednodílné tágo
  • krabičku kulečníkové křídy
  • vyvážení kulečníkového stolu

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou Vám informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Levnékulečníky pooldo bytu

Kulečníkový stůl Family 5ft
36 990 Kč
36 990 Kč
Doporučené
Kulečníkový stůl Entry 5ft
37 490 Kč
37 490 Kč
Doporučené
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem