Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Břidlice

Břidlice jako základní deska

Naše firma je exkluzívním zástupcem italského výrobce břidlicových desek všech rozměrů a tloušťek na všechny typy a velikosti stolů kulečníkových stolů. Od karambolu počínaje, přes pooly, snookery , pyramidy tak i extravagantní kulaté atd.

Psát tady o technických parametrech, hustotě, hmotnosti nemá dle mého názoru smysl. Protože tyto parametry nejsou určováním kvality. Kvalita je získávána dlouhodobou spoluprácí se zahraničním partnerem , kterého zastupujeme ve střední Evropě. Naše břidlice odebírají od nás i další výrobci kulečníkových stolů v Česku, Polsku, Slovensku, Litvě. Protože pravidelně osobně jezdíme na jednání do Itálie k výrobci, kde si ověřujeme stálou kvalitu výroby , tak jezdíme i do jejich lomů, kde jsme přítomni skutečné těžbě břidlice. Protože se zabýváme tímto obchodem již více než dvacet let, vybudovali jsme si solidní postavení na trhu s břidlicí. Umožňuje nám to dlouhodobě spolupracovat s českými výrobci kulečníkových stolů, pravidelně obměňujeme břidlice pro ČMBS, naše břidlice se účastní všech významných kulečníkových akcí v Česku, ať to bylo několik mistrovství Evropy v poolu, či mistrovství České Republiky v karambolu. Na našich břidlicích trénují všichni naši současní i minulí mistři kulečníků v České Republice. Můžu zmínit pana Zoltána Kováče, pro jeho tréninkový stůl jsme přivezli speciální břidlici o tloušťce 5 cm v jednom kuse. A dodnes si na tomto stole rád zahraje. Naše firma dováží standartní rozměry a také upravujeme břidlice pro speciální kousky starých kulečníkových stolů, kde provádíme i náročnou rekonstrukci celého kulečníkového stolu.

Z břidlic vyrábíme také upomínkové předměty a taktéž reklamní předměty .

Naše bohaté zkušenosti jsou pro Vás zárukou kvality a dobré ceny , pravidelně se také zúčastňujeme výstav v Itálii, kde sledujeme celosvětové trendy ve výrobě břidlic a také nejrůznější otevíraná ložiska ve světě. Poznáváme taktéž celosvětové výrobce břidlic , jsme proto právoplatnou jedničkou na trhu v dodávkách, poradenství břidlicových desek pro střední Evropu.

Patřičně nás to motivuje a nutí být stále nejlepší . Jakékoliv dotazy na téma břidlic Vám rádi zodpovíme na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Budeme potěšeni Vás uspokojit v požadavku na kvalitní kulečníkový stůl dle Vašeho požadavku s naší špičkovou břidlicovou deskou.

Váš tým billiard

Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem