Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Kulečníkový stůl Excelent 7b ft

EXCELENT 7b ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Excelent 7b ft

Prodejní cena84990Kč
Základní cena s DPH: 84990,00 Kč
Hodnota DPH: 14750,33 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
 • Popis produktu
 • Hodnocení

Kulečníkový stůl Excelent 7b ft

Luxusní kulečníkový stůl, podle návrhů památkářů a vcházející z dobových fotografií první republiky. Kulečník se velmi dobře vyjímá ve firemním sídle, vile, zámku, exkluzivním sídle. Excelent kulečník bude chloubou Vašeho sídla.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 210 cm, šířka je 105cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 300 kg.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů.

Kulečníkový stůl je vyroben z masívního dřeva. Svařovaná ocelová nosná konstrukce z U profilu s vyvažovacími šrouby pro perfektní vyvážení břidlice zaručuje vysokou stabilitu celého kulečníkového stolu. Břidlice jednodílná, kulečníkové sukno standartní poolové zelené, gumy ( mantinely).
Intarzie vyrobíme podle Vaší předlohy, případně navrhneme podle Vašeho interiéru. Úpravy v designu stolu jako jsou dodatečné fazetky, drážky jsou možné. Na přání vyrobíme Váš kulečník i z jiných dřev. Tento typ kulečníkového stolu je vysoce individuální výroba, která respektuje plně Vaše požadavky.

Břidlicová deska je jednodílná tloušťky 22 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.

Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Kulečníkové plátno dodáváme standartní poolové zelené, na přání můžeme dodat jiné plátna. Gumy, odrazníky dodáváme značkové Champion. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit multifunkční pracovní stůl.
Jako další rozšíření nabízíme ping - pongovou desku.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

 • základní sada koule
 • 2 ks jednodílné tágo
 • krabičku kulečníkové křídy
 • instalaci včetně odborné montáže
 • vyvážení kulečníkového stolu.

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Levnékulečníky pooldo bytu

Kulečníkový stůl Family 5ft
36 990 Kč
36 990 Kč
Doporučené
Kulečníkový stůl Entry 5ft
37 490 Kč
37 490 Kč
Doporučené
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
 • iPhone App
 • Android App
 • Tablety
 • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem