Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Kulečníkový stůl Compact 9ft

kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskoudýhovaný kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou
kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact s modrým plátnem kulečníkový stůl pool 8ft compact dvoudílná krycí deska kulecnikovy-stul-compact-8ft-s-deskou-kryci kulecnikovy-stul-compact-8ft-s-deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou kulečníkový stůl pool 8ft compact s krycí deskou
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Compact 9ft

Prodejní cena69490Kč
Základní cena s DPH: 69490,00 Kč
Hodnota DPH: 12060,25 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Kulečníkový stůl Compact 9ft

Elegantní moderní design kulečníkového stolu. Jednoduché, čisté linie iniciuje tento kulečník do interiérových restaurací, domácností a firem.
Compact kulečník bude dominantou Vaší místnosti. Vynikající poměr cena - kvalita.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 254 cm, šířka je 127 cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 380 kg.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů.

Mantinely vyrábíme z výběrového dubového dřeva. Boky a nohy jsou vyráběny z dýhované laťovky nebo dýhované dřevotřísky. Dýha je taktéž z dubového dřeva.

Vzorkovník moření sukna

Barvy moření 1 5Barvy moření 6 9

Železné pásy a železný rám uvnitř stolu zpevňují celkovou konstrukci stolu. Břidlice třídílná prošroubovaná s rámem. Počet nohou 5 z důvodu odstranění průhybu břidlice. Kulečníkové sukno standartní Europool, gumy ( mantinely).
Výhodou našeho kulečníkového stolu je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy, úpravy v designu stolu jako jsou dodatečné fazetky, drážky a jiné úpravy. Standartně dodáváme plastové koše, na přání můžeme dodat koše kožené. Na přání vyrobíme Váš kulečník i z jiných dřev.

Břidlicová deska je třídílná tloušťky 25,4 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.

Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Vyvažování stolu je v nohách kulečníku za pomocí stavěcích šroubů.
Kulečníkové sukno dodáváme standartní  Europool.

Vzorkovník sukna Europool

europool cloth

Na přání můžeme dodat jiné plátna. Gumy, odrazníky dodáváme značkové Tournament Champion. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit multifunkční pracovní stůl. Tomuto stolu naopak velmi sluší krycí deska, tím dostane stůl zcela jinou dimenzi.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

  • krabičku kulečníkové křídy
  • Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Doprava: 2.000,- - 4.000,- Kč po České Republice

Instalace: 4.490,-Kč

 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

Levnékulečníky pooldo bytu

Kulečníkový stůl Family 5ft
36 990 Kč
36 990 Kč
Doporučené
Kulečníkový stůl Entry 5ft
37 490 Kč
37 490 Kč
Doporučené
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem