Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Kulečníkový stůl Regent 9 ft

REGENT 9 ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Regent 9ft

Prodejní cena85990Kč
Základní cena s DPH: 85990,00 Kč
Hodnota DPH: 14923,88 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Kulečníkový stůl Regent 9ft

Klasický design kulečníkového stolu, tento kulečník se hodí do interiérových restaurací, domácností a firem. Regent kulečník vynikne ve Vaší místnosti a bude její chloubou.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 254 cm, šířka je 127 cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 400 kg.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Regent

Nohy, mantinely a boky jsou z masívního jasanu a to celé je mořeno a lakováno podle požadavků zákazníků. Mosazné ornamenty pro exkluzivní vzhled kulečníku. Samotné mantinely mají perleťové body pro lepší orientaci hry. V korpusu je ocelová nosná konstrukce s vyvažovacími šrouby, břidlice je prošroubovávána s mantinely a podložena dřevotřískovými pásy proti přenosu rezonance šroubů do břidlice při samotném hraní. Kulečníkové sukno v základu je standartní zelená, gumy( odrazníky).
Výhodou celého kulečníku je možnost namoření do Vámi požadované barvy a lakování, tak aby co nejvíce vynikla struktura dřeva. Na přání vyrobíme i z jiných dřev.

Břidlicová deska je třídílná tloušťky 26 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.

Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Kulečníkové plátno dodáváme standartní poolové zelené, na přání můžeme dodat jiné plátna.

Vzorkovník sukna Europool


Gumy, odrazníky dodáváme značkové Champion.

Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit multifunkční pracovní stůl. Jako další rozšíření nabízíme ping - pongovou desku. Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

  • krabičku kulečníkové křídy

Doprava po ČR 2 000 - 4 000 Kč

Instalace kulečníkového stolu 3 400 Kč

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág.

Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Cena kulečníkového stolu je bez mosazných ozdob v nohách. Ozdoby vyrobíme podle Vaší předlohy nebo Vám navrhneme podle Vašeho interiéru.

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem