Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

MILLENNIUM 10Ft pyramida

nádherná pyramida millennium 10 ftvelká nádherná pyramida millennium 10 ft
nádherná pyramida millennium 10 ft nádherná pyramida millennium 10 ft nádherná pyramida millennium 10 ft napínání sukna nádherná pyramida millennium 10 ft detail kapsy nádherná pyramida millennium 10 ft ustavení nádherná pyramida millennium 10 ft detail nohy nádherná pyramida millennium 10 ft vyvážení břidlice nádherná pyramida millennium 10 ft nádherná pyramida millennium 10 ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Millenium pyramida 10ft

Prodejní cena139000Kč
Základní cena s DPH: 139000,00 Kč
Hodnota DPH: 24123,97 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Millennium 10ft pyramida

Exkluzivní design kulečníkového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. To vše iniciuje tento kulečník do interiérových restaurací, hotelů, domácností a firem. Millennium pyramida bude dominantou Vaší místnosti.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 294 cm, šířka je 147cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 750 kg, počet nohou je 6.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Millennium

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového dubového dřeva, nohy jsou vyrobeny z dubového dřeva. Břidlice, kulečníkové sukno Simonis 920, gumy. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných dřev.

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 38 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.

Vzorkovník moření

Barvy moření 1 5Barvy moření 6 9
Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely. Kulečníkové plátno dodáváme značkové Simonis 920 zelené na přání můžeme dodat jiné plátna. Gumy, odrazníky dodáváme značkové Speedball. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit obrovský rautový stůl.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každé objednané pyramidě od nás získáte

  • instalaci včetně odborné montáže
  • vyvážení kulečníkového stolu.

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem