Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

PHOENIX 12ft pyramida

Nebyl nalezen žádný obrázek špičkový závodní exkluzivní pyramidový stůl phoenix 12ftšpičkový závodní exkluzivní pyramidový stůl phoenix 12ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Hrajte jako carští důstojníci. Špičková pyramida bez kompromisu.

Prodejní cena129900Kč
Základní cena s DPH: 129900,00 Kč
Hodnota DPH: 22544,63 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
 
Dostupnost: Vyprodáno
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Moderní a exkluzivní design kulečníkového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. To vše iniciuje tento kulečník do interiérových restaurací, domácností a firem. Phoenix kulečník bude dominantou Vaší místnosti.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 355 cm, šířka je 177cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 1250 kg, počet nohou je 8.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Phoenix

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového jasanového dřeva, nohy jsou vyrobeny ze smrkového masívu, ocelová nosná konstrukce s vyvažovacími šrouby,vyvažování je také v nohách pomocí stavěcích šroubů. Břidlice, kulečníkové sukno rychloběžné, gumy. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných dřev. Masívní ocelová nosná konstrukce je s vyvažovacími šrouby pro přesné vyvážení břidlicové desky.

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 45 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.


Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely.Kulečníkové plátno dodáváme značkové Simonis 760 nebo Simonis 860 zelené na přání můžeme dodat jiné plátna. Gumy, odrazníky dodáváme značkové lichoběžníkové Tournament. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit rautový stůl.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každé objednané pyramidě od nás získáte

  • instalaci včetně odborné montáže
  • vyvážení kulečníkového stolu.

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem