Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

MILLENNIUM 12Ft snooker

snookerový stůl Millennium 12ftsnooker-millennium-12ft
snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft zákazník hraje snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft snookerový stůl Millennium 12ft montáž snookerový stůl Millennium 12ft vyvažování břidlice snookerový stůl Millennium 12ft ustavení břidlice snookerový stůl Millennium 12ft detail svodu snookerový stůl Millennium 12ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Hrejte jako Ronnie O´Sullivan na našem nejprodávanějším snookerovém stole.

Prodejní cena180000Kč
Základní cena s DPH: 180000,00 Kč
Hodnota DPH: 31239,67 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
 • Popis produktu
 • Hodnocení

Rodokmen snookeru Millennium 12ft

Psal se rok 2001, naše firma nakupovala snookerové stoly z Německa a řekli jsme si, že vyrobíme náš snooker, podle anglických parametrů. Vždyť dovážíme špičkové italské břidlice i na snookery, k tomu vozíme značkové plátna Hainsworth, značkové mantinely a další komponenty. Česká práce a šikovnost, přeci musí zvítězit nad dovozními snookery, které jsou pouze v barvě mahagonu nebo světlém dubu. Naší výrobou můžeme nabídnout neomezenou barevnou škálu mořeného dřeva. Vybrali jsme z dovozového snookeru to nejlepší a ještě jsme to upravili o špičkové vychytávky.

Luxusní design snookerového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. Špičkové zpracování a vynikající povrchová úprava dává vyniknout výběrovému dřevu. To vše iniciuje tento snooker do interiérových restaurací, hotelů, domácností a firem. Millennium snooker bude dominantou Vaší místnosti.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Millenium

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového dubového dřeva, nohy jsou vyrobeny z dubového dřeva, originál italská břidlice, z které vychází originální rozměr hrací plochy 11´a 9" x 5´a 9". Kulečníkové sukno snookerové značky Hainsworth nebo Strachan ve standartní výbavě, gumy (mantinely) Speedball značkové snookerové. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných dřev, můžeme nabídnout exotické dřeva, případně jiné. Konzultujte s námi.

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 45 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.
Barvy suken na výběr.

sukno snooker1

Barvy a značku plátna konzultujte s námi. Snookerové plátno dodáváme značkové Hainsworth, Strachan v barvě anglické zelené.
Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit obrovský rautový stůl.

Základní barvy moření

Barvy moření 1-5Barvy moření 6-9

Parametry snookeru

Délka hrací plochy je 11 stop a 9 palců což je cca 356 cm, šířka je 5 stop a 9 palců což je cca 178 cm, výška stolu je cca 80 cm, váha je cca 1250 kg, počet nohou 8.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

 • instalaci včetně odborné montáže
 • vyvážení snookerového stolu
 • rozkreslení postavení koulí
 • certifikát pravosti snookeru
 • Doprava po celé České republice 4.000,-Kč
 • Odborná instalace 6.000,-Kč

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Cena snookeru je bez dopravy. Dopočítáváme podle místa instalace.

Postavení koulí

snooker1

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
 • iPhone App
 • Android App
 • Tablety
 • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem