Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

PRINCE 9Ft snooker

Nebyl nalezen žádný obrázek velký snooker stůl prince 9ftvelký snooker stůl prince 9ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Snookerový stůl pro trénink. Máte li málo místa, to je pro Vás řešení.

Prodejní cena130000Kč
Základní cena s DPH: 130000,00 Kč
Hodnota DPH: 22561,98 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Rodokmen snookeru Prince 9ft

Psal se rok 2001, naše firma nakupovala snookerové stoly z Německa a řekli jsme si, že vyrobíme náš snooker, podle anglických parametrů. Vždyť dovážíme špičkové italské břidlice i na snookery, k tomu vozíme značkové plátna Hainsworth, značkové mantinely a další komponenty. Česká práce a šikovnost, přeci musí zvítězit nad dovozními snookery, které jsou pouze v barvě mahagonu nebo světlém dubu. Naší výrobou přeci můžeme nabídnout neomezenou barevnou škálu mořeného dřeva. Vybrali jsme z dovozového snookeru to nejlepší a ještě jsme to upravili o špičkové vychytávky.

Luxusní design snookerového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. Špičkové zpracování a vynikající povrchová úprava dává vyniknout výběrovému dřevu. To vše iniciuje tento snooker do interiérových restaurací, hotelů, domácností a firem. Prince snooker bude dominantou Vaší místnosti.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Prince

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového jasanového dřeva, nohy jsou vyrobeny z jasanového dřeva , ocelová nosná konstrukce s vyvažovacími šrouby, břidlice, kulečníkové sukno snookerové, gumy (mantinely) značkové snookerové. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných dřev, můžeme nabídnout exotické dřeva, případně jiné. Konzultujte s námi. Masívní ocelová nosná konstrukce je s vyvažovacími šrouby pro přesné vyvážení břidlicové desky. Navíc jsme na základě spolupráce s anglickými výrobci doplnili naše snookery o jedinečnou komponentu "STEEL BLOCK" pro perfektní odrazivost koule od mantinelu.

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 38 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.
Barvy suken na výběr.

sukno snooker1

Barvy a značku plátna konzultujte s námi. Snookerové plátno dodáváme značkové Hainsworth, Strachan nebo Simonis v barvě anglické zelené.
Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit obrovský rautový stůl.

Základní barvy moření

Barvy moření 1-5Barvy moření 6-9

Parametry snookeru

Délka hrací plochy je 259 cm, šířka je 127 cm, výška stolu je cca 80 cm, váha je cca 850 kg, počet nohou je 4 nebo 6.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

  • instalaci včetně odborné montáže
  • vyvážení kulečníkového stolu
  • rozkreslení postavení koulí
  • certifikát pravosti snookeru

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Cena snookeru je bez dopravy. Dopočítáváme podle místa instalace.

Postavení koulí

snooker1

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem