Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

REFINEMENT 12Ft snooker

Nebyl nalezen žádný obrázek závodní snookerový stůl refinement 12ft detailzávodní snookerový stůl refinement 12ft detail
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Závodní snookerový stůl 12Ft. Economic

Prodejní cena119000Kč
Základní cena s DPH: 119000,00 Kč
Hodnota DPH: 20652,89 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
 
Dostupnost: Vyprodáno
 • Popis produktu
 • Hodnocení

Exkluzivní design kulečníkového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. Špičkové zpracování a vynikající povrchová úprava dává vyniknout výběrovému dřevu. To vše iniciuje tento snooker do interiérových restaurací, hotelů, domácností a firem. Refinement snooker bude dominantou Vaší místnosti.

Parametry kulečníku

Délka hrací plochy je 11´a 9" což je cca 358 cm, šířka je 5´a 9" což je cca 175 cm, výška stolu je cca 80 cm, váha je cca 1250 kg, počet nohou je 8.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Refinement

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového jasanového dřeva, nohy jsou vyrobeny ze smrkového masívu, originální italská břidlice, kulečníkové sukno v základu značkové snookerové simonis, značkové originální snookerové mantinely. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných dřev. Jednodušší design umožňující nižší cenu, bez omezení herní kvality. Naše "stavovská čest" nám nedovoluje tuto královskou hru ošidit na kvalitě hraní.

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 45 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.


Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely. Kulečníkové plátno dodáváme značkové Hainsworth, Strachan nebo Simonis snooker zelené na přání můžeme dodat jiné plátna. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit obrovský rautový stůl.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

 • základní příslušenství sada koule
 • 2 ks jednodílné tágo
 • krabičku kulečníkové křídy
 • instalaci včetně odborné montáže
 • vyvážení kulečníkového stolu.

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
 • iPhone App
 • Android App
 • Tablety
 • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem