Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/templates/gk_instyle/lib/framework/helper.layout.php on line 164

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /domains1/gh43116300/public/www_root/includes/application.php on line 536

Nezařazeno

Sponzorujeme

hbjfnglmmfndbuszvcghxbcnvmlmkn

404

404: Nenalezeno

Omlouváme se, ale požadovaný obsah nebyl nalezen.

Pokud se Vám stránka zobrazila po kliknutí na odkaz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. prosím zprávu a pomozte nám tak vyladit náš obchod k dokonalosti! Děkujeme.

Břidlice

Břidlice jako základní deska

Naše firma je exkluzívním zástupcem italského výrobce břidlicových desek všech rozměrů a tloušťek na všechny typy a velikosti stolů kulečníkových stolů. Od karambolu počínaje, přes pooly, snookery , pyramidy tak i extravagantní kulaté atd.

Číst dál

O nás

Jak jsme se dostali k výrobě kulečníkových stolů?

Jmenuji se Karel Heibl

karel1

V roce 1990 se mi podařilo s jedním kamarádem ze školy vyjednat 1 měsíční práci na vykopávkách v městě Canterbury ve Velké Británii.

V našem standartním zaměstnání jsme si vyjednali dvouměsíční neplacené volno a "vyrazili" směr Velká Británie. Na plánované vykopávky nedaleko slavné katedrály v Canterbury. Při jednom volném večeru jsme jako správní češi s pár vydělanými librami vyrazili do místního hostince na pivo. Dali jsme si samozřejmě černého Guinnesse, popíjeli u baru a koukali na místní "cvrkot". Uprostřed hospůdky stál kulečníkový stůl pool zvaná u nás "billiard". Tenkrát se mi zdál obrovský, protože jsem si na něho poprvé v životě sáhl. Okukoval jsem ho, přímo "očumoval" a co čert nechtěl, místní "štamgasti" se s námi dali do řeči. Nakonec mne vyhecovali, abych si s nimi zahrál partičku o 1 libru. Říkal jsem si, je to jednoduché, to přeci zvládnu, vždyť jsem na to koukal minimálně hodinu. Tak jsem zaplatil jednu hru, která stála 50 pencí a provedl jsem "rozstřel"...... Má hra neměla dlouhého trvání a prohrál jsem svou jednu a první libru.

Kulečník jako hra mne nadchl.

Po příjezdu z vykopávek, jsem začal "koketovat" s hrou a začal jsem se zajímat o výrobu, servis, prodej při zaměstnání. Spojil jsem se s bývalým ligovým hráčem, se kterým jsme začali v garáži vyrábět naše první kulečníky. Za vzor jsme si vzali kulečníkový stůl od poválečného výrobce "Meltzer" , který byl v mnoha hospodách. 

Od roku 1992 jsme začali vyrábět kulečníkové stoly .

has3

 

Prodávali jsme naše stoly převážně v Moravskoslezském kraji.

Materiál na výrobu jsme hledali, kde se dalo. Mantinely nám dodávala firma Optimit Odry, mramor jsme brali z Dobřichovic u Prahy. Sukno vyráběla Karnola. Karambolové koule pro nás vyráběla firma Linaset a křídy jsme si vyráběli sami.

Zajímavosti z tehdejší výroby:

Mramor byl broušen ručně kotoučovou bruskou. Bohužel, každá druhá deska byla křivá. Kameník více pil než brousil. Vždy jsme trnuli, jakou desku dostaneme. Hledali jsme tedy lepší kámen.

Měli jsme vlastní "domácí" výrobu křídy. V Linasetu jsme si také nechávali vyrábět karambolové koule, přiváželi jsme barevnou hmotu ve formě prášků z Rakouska a vyvíjeli. 

Od roku 1994 se začal vytvářet kulečníkový trh a vznikat výstavy v České Republice i v Evropě. Kde jsme začali navazovat kontakty se zahraničními dodavateli a dodavateli z České Republiky.

Pionýrská doba byla plná překvapení, zajímavých kontaktů a hledání. Neexistoval internet, vše se řešilo osobní návštěvou. Mělo to i svou výhodu. Osobně jsme projeli Evropu za dodavateli kulečníkového zboží.

V průběhu let jsme navštívili všechny významné veletrhy v Evropě. Zmíním ty nejznámnější a největší veletrhy v Londýně, Mnichově, Franktfurtu, Rimini, Praze, Varšavě, Moskvě nebo v Kijevě.

Za velký úspěch považujeme v roce 1996 navázání exkluzivní spolupráce se světově proslulým a špičkovým výrobcem břidlicových desek Italardesia s.r.l.  Podařilo se nám podepsat smlouvu o zastupování tohoto výrobce břidlic pro střední a východní Evropu. Zásobovali jsme zhruba 70% všech výrobců kulečníkových stolů v Česku, Slovensku, Litvě, Estonsku, Polsku, Ukrajině a Rusku. Vyjednali jsme skvělou spolupráci s ukrajinským výrobcem Zlata, se kterým spolupracujeme dodnes.

Naše konkurenční výhoda:

Známe perfektně celý kulečníkový trh nejen v Česku. Spolupracujeme s mnoha ověřenými výrobci kulečníkových stolů.

 

Dovolujeme si Vám představit naši společnost, prostřednictvím těchto internetových stránek. Jsme výrobci kulečníkových stolů nejvyšší kvality. Celou nabídku kulečníkového sortimentu najdete na těchto stránkách. Náš sortiment se zaměřuje na výrobu, prodej a servis kulečníkových stolů do domácností, do společenských místností a firem, kulečníkových heren, barů, do rekreačních chat nebo do soukromých chat. Vyrábíme a dodáváme stolní fotbálky pro všestrannou zábavu.

Číst dál

Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem