Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

Kulečníkový stůl Excelent 9ft

EXCELENT 9ft
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Kulečníkový stůl Excelent 9ft

Prodejní cena149Kč
Hodnota DPH: 25,83 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
Dostupnost: 2 - 4 týdny
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Kulečníkový stůl Excelent 9ft

Luxusní kulečníkový stůl, podle návrhů památkářů a vcházející z dobových fotografií první republiky. Kulečník se velmi dobře vyjímá ve firemním sídle, vile, zámku, exkluzivním sídle. Excelent kulečník bude chloubou Vašeho sídla.

PARAMETRY KULEČNÍKU

Délka hrací plochy je 254 cm, šířka je 127cm, výška stolu je 80 cm, váha je cca 400 kg.

POUŽITÉ KOMPONENTY PŘI VÝROBĚ KULEČNÍKOVÝCH STOLŮ.

Kulečníkový stůl je vyroben z masívního dřeva. Svařovaná ocelová nosná konstrukce z U profilu s vyvažovacími šrouby pro perfektní vyvážení břidlice zaručuje vysokou stabilitu celého kulečníkového stolu. Břidlice jednodílná, kulečníkové sukno standartní rychloběžka, gumy ( mantinely).
Intarzie vyrobíme podle Vaší předlohy, případně navrhneme podle Vašeho interiéru. Úpravy v designu stolu jako jsou dodatečné fazetky, drážky jsou možné. Na přání vyrobíme Váš kulečník i z jiných dřev. Tento typ kulečníkového stolu je vysoce individuální výroba, která respektuje plně Vaše požadavky.

Břidlicová deska je třídílná tloušťky 26 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.

Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Kulečníkové plátno dodáváme standartní zelený Opál na přání můžeme dodat jiné plátna. Gumy, odrazníky dodáváme značkové Champion. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit multifunkční pracovní stůl.
Jako další rozšíření nabízíme ping - pongovou desku.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Instalace kulečníkového stolu: 3.400,-Kč

Doprava po ČR od 2.000 - 4.000,-Kč

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem