Kulečníky od výrobce z první ruky Hotline: +420 773 220 110
Vítáme Vás můžete se přihlásit nebo vytvořit účet

PRINCE 10Ft snooker

Nebyl nalezen žádný obrázek velký snooker stůl prince 10ftvelký snooker stůl prince 10ft
snooker prince 10ft snooker prince 10ft instalace
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: Quotidie Email
Špičkové zpracování. Vynikající kvalita hry.

Prodejní cena140000Kč
Základní cena s DPH: 140000,00 Kč
Hodnota DPH: 24297,52 Kč
Dotaz na produkt Bezplatné poradenství: +420 773 220 110
 
Dostupnost: Vyprodáno
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Rodokmen snookeru Prince 10ft

Psal se rok 2001, naše firma nakupovala snookerové stoly z Německa a řekli jsme si, že vyrobíme náš snooker, podle anglických parametrů. Vždyť dovážíme špičkové italské břidlice i na snookery, k tomu vozíme značkové plátna Hainsworth, značkové mantinely a další komponenty. Česká práce a šikovnost, přeci musí zvítězit nad dovozními snookery, které jsou pouze v barvě mahagonu nebo světlém dubu. Naší výrobou přeci můžeme nabídnout neomezenou barevnou škálu mořeného dřeva. Vybrali jsme z dovozového snookeru to nejlepší a ještě jsme to upravili o špičkové vychytávky.

Luxusní design snookerového stolu, čisté a ladné linie, výběrové dřevo. Špičkové zpracování a vynikající povrchová úprava dává vyniknout výběrovému dřevu. To vše iniciuje tento snooker do interiérových restaurací, hotelů, domácností a firem. Prince snooker bude dominantou Vaší místnosti.

Použité komponenty při výrobě kulečníkových stolů Prince

Mantinely a boky jsou vyrobeny z výběrového jasanového dřeva, nohy jsou vyrobeny z jasanového dřeva , ocelová nosná konstrukce s vyvažovacími šrouby, břidlice, kulečníkové sukno snookerové, gumy (mantinely) značkové snookerové. Výhodou je možnost namoření kulečníku do Vámi požadované barvy. Na přání vyrobíme i z jiných dřev, můžeme nabídnout exotické dřeva, případně jiné. Konzultujte s námi. Masívní ocelová nosná konstrukce je s vyvažovacími šrouby pro přesné vyvážení břidlicové desky. Navíc jsme na základě spolupráce s anglickými výrobci doplnili naše snookery o jedinečnou komponentu "STEEL BLOCK" pro perfektní odrazivost koule od mantinelu.

Břidlicová deska je pětidílná tloušťky 38 mm přesně vybroušená a ořezaná na požadovaný rozměr. Břidlice je jediný schválený materiál evropských a světových kulečníkových organizací ČMBS, CEB, EPBF.
Barvy suken na výběr.

sukno snooker1

Výběr barvy sukna konzultujte s námi. Snookerové plátno dodáváme značkové Hainsworth, Strachan nebo Simonis v základní barvě anglická zelená.
Přesné vyvážení břidlice provádíme strojní vodováhou s přesností 0,15mm/1m. Břidlicová deska je prošroubovaná s mantinely. Na přání můžeme dodat na kulečníkový stůl krycí desku a tím vytvořit obrovský rautový stůl.

Základní barvy moření

Barvy moření 1-5Barvy moření 6-9

Parametry snookeru

Délka hrací plochy je 294 cm, šířka je 147 cm, výška stolu je cca 80 cm, váha je cca 950 kg, počet nohou 6.

Kulečníkové příslušenství a doplňky jako stojany na tága, tága, osvětlení si můžete také u nás vybrat případně Vám doporučíme.

Ke každému objednanému kulečníku od nás získáte

  • instalaci včetně odborné montáže
  • vyvážení kulečníkového stolu
  • rozkreslení postavení koulí
  • certifikát pravosti snookeru

Naši pracovníci Vás odborně zaškolí a poskytnou informace o údržbě kulečníkového sukna, koulí, tág. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Cena snookeru je bez dopravy. Dopočítáváme podle místa instalace.

Postavení koulí

snooker1

Uložit

Zatím zde není žádné hodnocení zboží
Pomoc
Sledujte nás
Optimalizováno
  • iPhone App
  • Android App
  • Tablety
  • Desktop

Přihlásit k odběru NEWSLETTERu

Přihlásit nebo registrovat

fb iconPřihlásit Facebook účtem